Výcvik

Každý kdo má problémy s poslušností svého psa, popřípadě chce zdokonalit poslušnost či obranu svého psa nebo se naučit krásnému kynologickému sportu Agility, může se obrátit na náš kynologický klub.

V rámci členství v našem klubu můžete areál se svým pejskem navštěvovat každý den v odpoledních hodinách.Organizovaný výcvik pro členy KK Zetor Brno a KBH vedou zkušení instruktoři.

 

Pro úplné začátečníky je veden výcvik zkušenými instruktory.

Tento výcvik spočívá ve cvičení v malých skupinách s jedním instruktorem. Instruktor skupině vysvětluje, co je potřeba vykonat pro zvládnutí určitého cviku. Každý cvik vysvětlený teoreticky, si ihned psovod vyzkouší v praxi. Takový výcvik slouží hlavně k tomu, aby si psovod zvykl na určité vedení psa a správné povely. Ve zdokonalování poslušnosti a obrany pak mohou pokračovat ve výcvikových hodinách pro pokročilejší.  K dosažení spolehlivé poslušnosti psa však psovod musí udělat více, než jednou týdně přijít na cvičiště. Po splnění členských povinností a získání legitimace vstupu, máte možnost denního přístupu do areálu.

 

Pokročilejší mají možnost:

Využívat areál k sportovnímu výcviku psa samostatně. Areál je vybaven různými druhy překážek, a to podle potřeby zkušebních řádů národních, mezinárodních i záchranných. Po domluvě s figurantem jsou k dispozici pomůcky pro nácvik obrany psovoda. 

 

Cvičební dny všestranného výcviku pro členy:
- v období letního času neděle od 18:00 do 19:00 hod.,
- v období zimního času neděle od 10:00 do 11:00 hod. ve výcvikové hale (bez poplatku)

 

 
Pomůcky pro poslušnost psa:
 • stahovací obojek (hladký,kovový ,jednořadý)
 • pevné vodítko
 • činka aport
 • odměny pro psa (pamlsky,balónek,atd.)
Pomůcky pro obranu psovoda:
 • pevný kožený obojek nebo postroj
 • vodítko (4m dlouhé)
 • vodítko "couračka"
 • náhubek
Pomůcky pro stopování:
 • obojek nebo stopovací postroj
 • stopovací vodítko (10m dlouhé)
 • 4 předměty o rozměru dle ZŘ
 • odměny

 

V případě, že se chcete přihlásit do některého z kurzů, aniž byste se stali členy klubu, nebo chcete pod vedením coby členové klubu cvičit intenzivněji , můžete využít některého z níže uvedených instruktorů:

 

Výcvik

Lucie Kiseláková - instruktorka

Lucie Kiseláková - instruktorka
V kynologii působí již 15 let, zaměřuje se na výcvik poslušnosti, příprava na zkoušky, kurzy pro štěňátka a psy pokročilé.  www.vycvikpsuvbrne.webnode.cz/ Tel.: 774 855 308

Radovan Liška - Hlavní výcvikář KK Zetor Brno, trenér agility, svazový figurant s licencí

Radovan Liška - Hlavní výcvikář KK Zetor Brno, trenér agility, svazový figurant s licencí
V kynologii působí téměř 30 let. Výcvik agility pro začátečníky i pokročilé, socializace štěňátek i dospělých psů, výcvik poslušnosti , nácvik obran, příprava psů ke zkouškám od základních (ZOP) po vrcholové (IPO 3), příprava na...

Jiří Bravenec - svazový figurant s licencí

Jiří Bravenec - svazový figurant s licencí
Svazový figurant ČKS a MSKS s licencí, nejlepší figurant Rakouska v r. 2010 a 2011. Příprava štěňat, psů na zkoušky a nejvyšší soutěže. https://jake-cora.webnode.cz  Tel.: 724 731 112 Pravidelné tréninky na KK Zetor Brno čtvrtek a nedělě v odpoledních hodinách.  

Iva Kremláčková - instruktorka, trenérka agility.

Iva Kremláčková - instruktorka, trenérka agility.
Poslušnost začátečníci a štěnata, agility začátečníci a mírně pokročilí. Možnosti individuálních i skupinových lekcí.  www.vycvik-psu-brno.cz Tel.: 777 259 083

Soňa Šabacká - instruktorka

Soňa Šabacká - instruktorka
Socializace a výchova štěňátek, kurzy poslušnosti, příprava na zkoušky ZZO, ZOP, ZPU 1, Bh, na výstavy. Skupinové i individuální cvičení. Složeno přes 80 zkoušek z výkonu, příprava na vyšší zkoušky, trenér...