Areál cvičiště

Klub Brno Hády (KBH) využívá ke své činnosti na základě smlouvy o pronájmu areál cvičiště kynologického klubu Zetor Brno. Areál najdete na pokraji Chráněné krajinné oblasti Moravský kras, v údolíčku nedaleko sídlišť Líšeň a Vinohrady klub-brno-hady6.webnode.cz/kontakt/. Tento areál mohou naši členové využívat k různým činnostem spojených s výcvikem psa.

V areálu jsou dispozici několik oplocených ploch. Jedna plocha o rozměrech 100*100 metrů sloužící převážně k cvičení poslušnosti psa a obraně psovoda. Tato plocha je celá zatravněná a vesměs rovinatá. Nejlépe se snad hodí na cvičení průzkumu terénu, kdy se snadno dodrží předepsané vzdálenosti maket.

K odpočinku a malému občerstvení nám slouží klubovna. Najdete zde i kantýnu, krb, časopisy, televizi a video se spoustou záznamů týkajících se kynologie. V letních dnech se dá využít i přilehlá terasa s udírnou a přírodním ohništěm.

Možnost ubytování ve třech nových chatkách

Pro ubytování psů nám slouží tyto odkládací kotce. Vlevo tvz. Standart vpravo kotce luxus. (vyhřívané kotce pro choulostivější psíky)

Pro motoristy co mají strach o své plechové miláčky tu máme oplocené parkoviště.

Jezirko na svod vody ze svahu lze vyuzit ke koupani psů

Hala kynologů KK Zetor Brno. Halu je možno využít nejen k pořádání kynologických akcí, ale i k různým chovatelským akcím (výstavy, soutěže apod). Hala má rozměry 28x45m. Více na https://rezervace.kkzetor.cz/