Klub Brno Hády, z.s.( dále jen KBH) byl založen 21. dubna 2013 a následně ke dni 30. dubna. 2013 zaregistrován u Ministerstva vnitra ČR. KBH je ryze zájmová a veřejně prospěšná volnočasová organizace s dobrovolným sdružením zájemců o sportovní činnost. Cílem KBH je zajištění všestranného sportovního vyžití zájemců z řad mládeže a dospělých. Organizuje sportovní činnost, soustředění, soutěže, semináře, tábory, výstavy, zájezdy v jakémkoliv sportovním odvětví a jiné včetně zaměření na sportovní kynologii.

KBH vykonává svojí činnost v areálu kynologického klubu Zetor Brno, se kterým se  spolupodílí na organizaci výcviku a kynologických akcích.

Každý kdo má problémy s poslušností svého psa, popřípadě chce zdokonalit poslušnost či obranu svého psa nebo se věnovat kynologickému sportu Agility, může se obrátit na náš klub.

Čím krmíte vašeho psa?